Ski- of snowboardlessen kan u boeken tijdens elke schoolvakantie en gebeuren steeds onder begeleiding van een gediplomeerde Nederlandstalige VOS Travel - monitor. De nadruk ligt bij ons op veiligheid en plezier. De lessen in de verschillende groepen worden steeds aangepast aan ervaring en niveau van de deelnemers. Indien er te weinig deelnemers zijn voor een bepaalde groep kan er, in gezamenlijk overleg, beroep gedaan worden op een lokale skischool. Wie ter plaatse lessen annuleert of afhaakt heeft geen recht op terugbetaling.
Er kan ingeschreven worden voor skiles tijdens heel wat 'classic' - reizen. Omdat niet elk skigebied zich even goed leent voor elk type skiër (beginner, kleuter, kinderen,...) of snowboarder, hebben wij een handig overzicht gemaakt waarop u kan nalezen waar wij ski- of snowboardlessen inrichten en voor hoeveel dagen. Klik hier voor het overzicht!
Buiten seizoen kan je op sommige classic of dreamski - reizen ook intekenen voor skiles voor beginners. Klik hier voor info en vertrekdata.